czwartek, 28 sierpnia 2014

# Recenzja top coat/ nabłyszczacz

Dzisiaj chciałam zaprezentować Wam trzy produkty do paznokci, które mają za zadanie utrwalić  nasz manicure i sprawić by nasze paznokcie pięknie lśniły. Mowa tu oczywiście o top coat'ach / nabłyszczaczach ( tzw. lakierach nawierzchniowych).
Jak do tej pory przetestowałam top coat gel look i quick dry z Golden Rose oraz nabłyszczacz firmy Paese. Dlatego też przedstawię Wam pokrótce moją opinie związaną z każdym z tych produktów.

Facebook: TUTAJ


Może na pierwszy rzut pójdą topy z Golden Rose.
Podstawowe informacje które mogą Was interesować: pojemność produktu to 10ml, cena ok. 10 zł, jest łatwo dostępny, więc z jego zdobyciem nie powinnyście mieć problemu.

Moja opinia: Oba produkty są do siebie bardzo podobne. Świetnie się rozprowadzają, nadają piękny połysk oraz sprawiają, że manicure utrzymuję się na paznokciach znacznie dłużej ( u mnie czasami nawet do 2 tygodni).
Jedyną różnicą którą posiadają to, to że ten quick dry rzeczywiście wysycha nieco szybciej.;)
Podsumowując, oba te produkty są godne uwagi. Spełniają wszystkie swoje zadania. Dla mnie osobiście na chwilę obecną są to najlepsze lakiery nawierzchniowe .

Teraz czas na nabłyszczacz firmy Paese. Jest to produkt o pojemności 9ml w cenie ok.11zł.

Moja opinia: o tym produkcie nie mogę powiedzieć tyle dobrego co o poprzednim. Niestety.
Rozprowadza się on nie najgorzej, ale powoduje że lakier, którym pomalowałyśmy paznokcie, rozmazuje się.
Najbardziej widoczne jest to wtedy gdy na paznokciach wykonane jest jakieś zdobienie. Drugim minusem jest to, że schnie on wieki, wręcz mam wrażenie że on  w ogóle nie wysycha. W dodatku po nałożeniu tego produkty na paznokciach pojawiają się 'bąbelki' które nie wyglądają zbyt estetycznie.
Szczerze mówiąc tego nabłyszczacza to ja nie polecam.A Wy jakich lakierów nawierzchniowych używacie ? Macie coś sprawdzonego i godnego polecenia? Czekam na Wasze propozycję;)